HÍREK

HÍREK-INFORMÁCIÓK
Winter Cup 2013/14 – 2. futam végeredmény

Rekord számú nevezés érkezett a Winter Cup 2013/14-es évadának 2. futamára. Az 52 lehetőség mind elkelt, sajnos azonban néhányan az utolsó pillanatban visszamondták a részvételt, így végül 49 versenyző mérhette össze tudását egymással.

A nap korán reggel, a szabadedzésekkel vette kezdetét, majd 8 órától a hivatalos program a selejtezőkkel folytatódott.

A versenyzők 12 csoportba lettek osztva, csoportonként 4-5 fő versengett egymással. Minden csoport 4 vagy 5 gokartot kapott, és a 4 gokartos csoportoknál 4, az 5 gokartos csoportoknál 5 leggyorsabb kör lett átlagolva, és ez az idő alapján alakult ki a csoport végső sorrendje. Az elődöntőbe a csoportok győztesei jutottak tovább.

A selejtezők végeredménye:

Névtelen-1

A selejtezők győztesei 4 csoportba lettek osztva, csoportonként 3-3 fő harcolt a döntőbe kerülésért. Az elődöntőből is csak a győztesek juthattak tovább, összesen 4 fő.

Az elődöntő végeredménye:

Screenshot 2014-01-26 16.14.18

A döntőbe jutott 4 versenyzőnek 4 gokarttal kellett mennie, de mindegyik gokarttal csak 1-1 kört tehetett meg, ez az egyetlen kör alatt kellett bizonyítania, hogy ő a leggyorsabb.

Végül a tavalyi évhez hasonlóan Lencsés Bálint bizonyult a legjobbnak, és ő nyerte meg a Winter Cup 2. futamát, ahol a gyorsaságé volt a főszerep. Kovács György lett a második, Bertalan Balázs a 3., és Fodor Árpád a 4.